Labore Simul

Portal

Logo dopasowani.eu
  • Jeśli jesteś pracodawcą, który poszukuje pracowników z niepełnosprawnościami, lub
  • jesteś osobą z niepełnosprawnościami, która poszukuje pracy, to…

Dopasowani.eu jest odpowiedzią na Twoje potrzeby

Kierując się własnymi doświadczeniami i potrzebami postanowiliśmy stworzyć portal internetowy, który będzie promował zatrudnienie bezpośrednie osób z niepełnosprawnościami.

Zdajemy sobie sprawę, że dla potencjalnego pracodawcy zatrudnienie ON jest niełatwe, chociażby ze względu na brak wiedzy na temat ograniczeń wynikających z niepełnosprawności pracownika. Ten portal pomoże rozwiać te wątpliwości.

Został on wyposażony w takie narzędzia jak filtrowanie warunków proponowanej pracy oraz dopasowywanie  do nich  rodzajów niepełnosprawności i wynikających z nich ograniczeń.

Pracodawco, w ten sposób będziesz mieć dostęp do kandydatów z niepełnosprawnościami poszukujących pracy, znajdziesz niepełnosprawnego pracownika, który nie będzie miał przeciwwskazań do pracy na proponowanym stanowisku.

Kandydacie, będziesz miał dostęp do ogłoszeń pracodawców poszukujących pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności, do zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy i w warunkach nie powodujących pogorszenia Twojego zdrowia.

Pamiętajcie jednak, że ostateczna decyzja co do możliwości zatrudnienia danego pracownika na danym stanowisku należy do lekarza medycyny pracy.


DOPASOWANI.EU TO PORTAL PROMUJĄCY ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIE, DLATEGO NIESTETY AGENCJE PRACY TYMCZASOWEJ I FIRMY PROMUJĄCE TAKIE ZATRUDNIENIE NIE BĘDĄ MIAŁY DOSTĘPU.


Nie negujemy zatrudnienia tymczasowego, ale chcemy dać dla niego alternatywę.

Wróć na górę