Labore Simul

Portal

Logo dopasowani.eu
  • Jeśli jesteś pracodawcą, który poszukuje pracowników z niepełnosprawnościami, lub
  • jesteś osobą z niepełnosprawnościami, która poszukuje pracy, to…

Dopasowani.eu jest odpowiedzią na Twoje potrzeby

Kierując się własnymi doświadczeniami i potrzebami postanowiliśmy stworzyć portal internetowy, który będzie promował zatrudnienie bezpośrednie osób z niepełnosprawnościami.

Zdajemy sobie sprawę, że dla potencjalnego pracodawcy zatrudnienie ON jest niełatwe, chociażby ze względu na brak wiedzy na temat ograniczeń wynikających z niepełnosprawności pracownika. Ten portal pomoże rozwiać te wątpliwości.

Został on wyposażony w takie narzędzia jak filtrowanie warunków proponowanej pracy oraz dopasowywanie  do nich  rodzajów niepełnosprawności i wynikających z nich ograniczeń.

Pracodawco, w ten sposób będziesz mieć dostęp do kandydatów z niepełnosprawnościami poszukujących pracy, znajdziesz niepełnosprawnego pracownika, który nie będzie miał przeciwwskazań do pracy na proponowanym stanowisku.

Kandydacie, będziesz miał dostęp do ogłoszeń pracodawców poszukujących pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności, do zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy i w warunkach nie powodujących pogorszenia Twojego zdrowia.

Pamiętajcie jednak, że ostateczna decyzja co do możliwości zatrudnienia danego pracownika na danym stanowisku należy do lekarza medycyny pracy.



Wróć na górę